• Podziękowania

• Rada Rodziców i Dyrektor Szkoły serdecznie dziękują Wszystkim rodzicom za zaangażowanie i upieczenie ciast na szkolny kiermasz. Zebrane środki 1843 zł zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów i szkoły.

Cieszymy się, że wspierają Państwo nas we wszystkich działaniach.

• Szkolny Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych

• Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas 0-III zaprezentowali się  na Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Piosenek Świątecznych. Nie zabrakło pięknej dekoracji, strojów, improwizacji ruchowej oraz niesamowitych emocji. Dzieci w cudowny sposób wprowadziły nas w atmosferę świąt. Każdy uczestnik przeglądu dostał za udział pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.

• Kiermasz ciast i stroików

• Dnia 21-22 grudnia 2022r (środa – czwartek) w godzinach od 8:30 – 13:00 w naszej szkole odbędzie się kiermasz ciast zorganizowany przez Radę Rodziców.

Serdecznie Zapraszamy !

• Warsztaty muzyczne

• We wtorek 13 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty muzyczne w ramach MŁODZIEŻOWEGO FORUM BEZPIECZEŃSTWA, którego tegoroczne hasło brzmi: „człowiek człowiekowi człowiekiem”.

Uczniowie klas 4-8 mogli dziś spotkać się z autorem i wykonawcą piosenki "Szukam Świata", Panem Darkiem Morganem.

• Dziękujemy za wsparcie

• W Roku Szkolnym 2022/2023 Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie, postanowiła kontynuować zeszłoroczne założenie o stworzeniu przestrzeni rekreacyjno-edukacyjnej, w której miejsce znalazłyby gry plenerowe.

Ubiegły rok zakończyliśmy z kwotą 5000 zł. Jednak do pełni realizacji założonego celu wciąż brakuje środków. Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie podejmowanych przez nas inicjatyw.

Wiemy już po pierwszej podjętej akcji, że możemy liczyć na duży odzew w tym Roku szkolnym. Było to wykonanie stroików na groby bliskich zmarłych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców raz zaufaniu mieszkańców zebraliśmy rekordową sumę 2830zł.

Część zebranych środków została przekazana na organizację zabawy andrzejkowej, podczas której w pełni zafundowaliśmy pizzę oraz watę cukrową. Pozostała kwota zasiliła założony cel.

!!!!DZIĘKUJEMY!!!!

• Dzwonnik z Notre Dame

• W czwartek 1 grudnia 2022 roku uczniowie klas 0-III wybrali się do Jeleniogórskiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. Dzwonnik z Notre Dame.

Dzieci pełne zachwytu oglądały spektakl teatralny i zadowolone wróciły do domów. To z pewnością nie ostatni nasz wyjazd na spotkanie ze sztuką.