• Rozmawiali o "Powodzi"

• W piątek 20 września 2024 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia poświęcone tematyce powodzi. Pogadane i zajęcia w grupie przeprowadziła Pani psycholog Adrianna Wójtowicz i Pan pedagog Mariusz Łaniewski.

• "Bezpieczna droga"

• W czwartek 19 września 2024 roku w naszej szkole z inicjatywy pedagoga szkolnego Mariusza Łaniewskiego odbyła się pogadanka z Panią Bernadetą Michalik z Powiatowej Komendy Policji w Kamiennej Górze. Dzieci aktywnie i twórczo wzięły w niej udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa drogowego.

• Ogłoszenie

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Szarocinie w porozumieniu z organem prowadzącym informuje, że zajęcia szkolne od wtorku 17 września 2024 roku będą odbywać się normalnie.

Dowóz dzieci będzie odbywał się wg normalnego harmonogramu.

• Podziękowania

• Dyrektor Szkoły im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w niedzielny dzień i noc pracowali i stali na straży skutków powodziowego żywiołu. To piękne świadectwo naszej solidarności i troski o dobro i bezpieczeństwo.

Szczególne podziękowania składam Teresie Pasiut, Paulinie Pogoda, Wiolecie i Arkadiuszowi Majcher, Wojtkowi Pasiut, Janowi Zielińskiemu, Karolowi Laszczkowskiemu, Roksanie i Piotrowi Jaroszewicz, Apolinaremu Zielińskiemu, Mateuszowi i Kacprowi Morawskiemu, Julianowi Makaś, Karolinie Duda.

Pompy użyczyli nam Mateusz Kubacki, Józef Malinowski, Wojtek Pasiut.

Szczególnie dziękuję za ugotowanie i dostarczenie ciepłego posiłku Pani Bożenie Skoczeń. Nie dość, że pyszny to pozwolił na regenerację sił do dalszego działania.

Dziękuję za logistyczną pomoc, która pozwoliła na szybką reakcję i organizację Pani Radnej Teresie Malinowskiej oraz Pani Sołtys Iwonie Maciejowskiej.

W poniedziałek potrzebowaliśmy pilnie osuszacze do powietrza. Po kilku minutach pojawiły się. Dziękujemy Pani Paulinie i Piotrowi Skoczeń oraz  Panu Andrzejowi Malinowskiemu.

Dziękuję wszystkim nie wymienionym tutaj za zainteresowanie i liczne telefony, pełne troski i obietnic pomocy.

Stanek Barbara

• Komunikat Dyrekcji!

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Szarocinie w porozumieniu z organem prowadzącym odwołuje zajęcia dydaktyczne w poniedziałek 16 września 2024 roku. Rodzice/opiekunowie dzieci potrzebujących opieki proszeni są o kontakt z wychowawcami. Szkoła zorganizuje opiekę na terenie placówki.O sytuacji w kolejnych dniach będziemy informować jutro.Zaplanowana wycieczka nie zostaje odwołana.

Zaplanowana wycieczka nie zostaje odwołana. Autobus odbierze dzieci z wyznaczonego wcześniej punktu (sklep w Szarocinie).

• Szarocin 53
          58-400 Kamienna Góra
        • mgr Barbara Stanek

* w indywidualnych sprawach wychowawczo-edukacyjnych dyrektor przyjmuje w kancelarii szkoły w środy w godzinach 13 - 15 oraz w piątek od 12-14.
          * wcześniej można umawiać się telefonicznie pod numerem 757424479.