• Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie ogłasza nabór wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025 wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wzory wniosków można pobrać w Kancelarii Szkoły od poniedziałku do piątku, w godz. 8-14

• Podsumowanie współpracy z PTSM w 2023 roku

• W poniedziałek 29 stycznia 2024 roku spotkaliśmy się z panem Jerzym Rubachem, prezesem kamiennogórskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych. Spotkanie było podsumowaniem współpracy w ubiegłym roku. Obejrzeliśmy prezentację podsumowującą i wysłuchaliśmy krótkiego sprawozdania. Dzięki współpracy mogliśmy wziąć udział w kilku ciekawych wycieczkach, min. do Sudeckiej Zagrody w Dobkowie, Starej Kopalni w Wałbrzychu, Podziemnego Miasta Osówka, czy Arado w Kamiennej Górze. Uczestnicy wycieczek otrzymali dyplomy i drobne upominki. Dziękujemy i liczymy na kolejny rok owocnej współpracy.

• Dzień Babci i Dziadka

• W piątek 12 stycznia 2024 roku przedszkolaki i uczniowie klas I-III z naszej szkoły, jak co roku spotkali się ze swoimi dziadkami, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. W pięknie udekorowanej sali zaproszeni goście mogli podziwiać swoje pociechy nagradzając ich podczas występu gromkimi brawami. Mali artyści przygotowali dla swoich dziadków również wzruszające wiersze i piosenki oraz własnoręcznie wykonane upominki. Dziadkowie szczęśliwi i bardzo zadowoleni przyjęli od wnuków pełne z serca płynące życzenia.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie.